Kancelaria
Rzeczoznawców Majątkowych
Książki do szacowania oraz inne wydawnictwa

Nasza Kancelaria to nie tylko doświadczeni i profesjonalni rzeczoznawcy majątkowi zajmujący się kosztorysowaniem, wyceną nieruchomości czy przedsiębiorstw. Naszą ofertę uzupełniają również działania sprzedażowe. zajmujemy się dystrybucją książek do szacowania nieruchomości oraz innych wydawnictw technicznych.

Jakie książki posiadamy w ofercie?

W ofercie książek do szacowania nieruchomości znajdują się publikacje kompleksowo opracowujące badaną tematykę. To swoiste kompendia wiedzy przydatnej nie tylko dla osób chcących poglębić posiadane już kwalifikacje z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego, ale także dla wszystkich tych, których kompetencje zawodowe mają związek z problematyką nieruchomości, czyli m.in. radców prawnych, adwokatów, sędziów, bankowców, pracowników administracji samorządowej i państwowej czy zarządców oraz pośredników w obrocie nieruchomościami. Nasze wydawnictwa to również znakomita baza wyjściowa dla osób ubiegających się o uprawnienia oraz przygotowujących do zawodu i podjęcia pracy jako rzeczoznawca majątkowy.

Opracowania zbiorowe

Większość z obecnych w naszej ofercie książek do szacowania nieruchomości to opracowania zbiorowe, będące połączeniem zagadnień tematyki z różnych zakresów. Wynika to ze złożoności problematyki rynku nieruchomości. Osoby zainteresowanie publikacjami mogą dzięki nim nabyć praktyczną wiedzę na tematy związane z prawem, ekonomią, ale także poznać rozmaite zagadnienia techniczne oraz metodologię pracy podczas wyceny nieruchomości, jak również wyceny przedsiębiorstw.

Poniżej prezentujemy pełny spis naszych wydawnictw. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Wydawnictwa z zakresu szacowania nieruchomości
Cenniki do wyceny robót budowlanych
Katalogi Nakładów Rzeczowych oraz Katalogi Norm Pracy
Wydawnictwa do kosztorysowania oraz wyceny budynków i budowli
Wydawnictwa pozostałe

Taksator informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij