Kancelaria
Rzeczoznawców Majątkowych
Kim jesteśmy?

Rzeczoznawca majątkowy: śląskie – o nas

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych TAKSATOR s.c. Zdzisław Hajdasz, Małgorzata Kowalik została założona w 1989 roku w Częstochowie. Jesteśmy najstarszą, a zarazem najbardziej doświadczoną w regionie częstochowskim firmą zajmującą się wyceną nieruchomości. Od czasu rozpoczęcia działalności wykonaliśmy setki wycen zarówno na obszarze samej Częstochowy, jak i całego województwa śląskiego. Naszymi klientami są osoby, firmy i instytucje, które oczekują indywidualnego podejścia, lojalności i profesjonalnej obsługi.

Profesjonalni rzeczoznawcy majątkowi

Wspólnikami Kancelarii są wyłącznie zawodowi rzeczoznawcy majątkowi z uprawnieniami nadanymi przez Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa lub — po reformie centrum rządowego — przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

śp. inż. arch.
Henryk Hajdasz
był założycielem
kancelarii w 1989 roku

uprawnienia nr 11
z 08.06.1992r.
mgr
Zdzisław Hajdasz
rzeczoznawca
majątkowy

uprawnienia nr 216
z 28.05.1993r.
mgr
Małgorzata Kowalik
rzeczoznawca
majątkowy

uprawnienia nr 2922
z 19.12.1997r.


Doświadczenie i gwarancja jakości usług

Nasza rozległa wiedza i wieloletnie doświadczenie w wycenie nieruchomości zapewnia profesjonalną i rzetelną obstugę klienta, zgodną z obowiązującymi przepisami prawa oraz Standardami Zawodowymi Rzeczoznawców Majątkowych.


Od 1997 r. jesteśmy ubezpieczeni w PZU S.A. od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego. Ubezpieczenie obejmuje odpowiedzialność za szkody powstałe w związku z prowadzoną działalnością zawodową. W myśl obowiązującej ustawy o gospodarce nieruchomościami ubezpieczenie takie jest obowiązkowe w przypadku wykonywania działalności zawodowej rzeczoznawcy majątkowego.

Taksator informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij