Kancelaria
Rzeczoznawców Majątkowych
Kosztorysowanie w województwie śląskim

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych Taksator S.C. z siedzibą w Częstochowie oferuje profesjonalne usługi kosztorysowe na terenie całego województwa śląskiego. Propozycja firmy obejmuje kosztorysowanie dla wszystkich zastosowań. Kosztorysy wykonywane są przez doświadczonych i uprawnionych kosztorysantów.

Czym jest kosztorysowanie?

Kosztorysowanie to sporządzanie dokumentu finansowego, który określa przewidywane koszty związane z realizacją inwestycji. Kosztorys budowlany, bo tak określany jest dany dokument, sporządzany jest w celu uzyskania informacji na temat poziomu kosztów jeszcze przed podjęciem decyzji o wykonaniu inwestycji, ale także właściwego rozporządzania dostępnym nakładem finansowym w trakcie realizacji przedsięwzięcia oraz racjonalizacji wydawania środków finansowych. W zależności od aktualnych potrzeb inwestora wykonuje się różne rodzaje kosztorysów.

Nasza oferta dotycząca kosztorysowania

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych Taksator S.C. oferuje klientom szeroki wybór usług związanych z kosztorysowaniem. Zajmujemy się wykonywaniem przedmiaru robót, kosztorysu inwestorskiego, ofertowego, zamiennego, powykonawczego oraz szacunkowego kosztorysu na potrzeby pożyczki do przedłożenia w banku czy innej instytucji finansowej. Wieloletnie doświadczenie i obecności na rynku rzeczoznawców majątkowych przekłada się na rzetelność i wiarygodność naszej firmy. Ogół prac związanych z kosztorysowaniem wykonujemy sumiennie, rzeczowo i w pełni profesjonalnie.

Literatura naukowa związana z kosztorysowaniem

Poza świadczeniem usług w zakresie kosztorysowania oraz wyceny nieruchomości firma Taksator S.C. jest dystrybutorem wydawnictw technicznych dotyczących metod kosztorysowania oraz wycen robót i nieruchomości, jak i katalogów oraz cenników do kosztorysowania. Proponujemy m.in.:

  • wydawnictwa dotyczące kosztorysowania,
  • Katalogi Nakładów Rzeczowych, oraz Katalogi Norm Pracy,
  • cenniki do kosztorysowania (wycena robót budowlanych).
Taksator informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij