Kancelaria
Rzeczoznawców Majątkowych
Kontakt z rzeczoznawcami w Częstochowie - Taksator s.c.

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do odwiedzenia siedziby kancelarii Taksator w Częstochowie. Rzeczoznawstwem zajmujemy się od wielu lat, dlatego oferujemy naszym Klientom najwyższy poziom usług. Zatrudnieni w firmie specjaliści zapewniają fachową pomoc i doradztwo dla osób, firm oraz instytucji z całego województwa śląskiego. Można się z nami skontaktować również przez telefon oraz e-mail – zachęcamy do zadawania pytań dotyczących naszej działalności i szczegółów oferty.

 

Biuro

tel/fax: 34/ 365 10 20   tel kom. 601 92 73 84
e-mail: taksator@czwa.pl

Adres

ul. Tuwima 6 m 14
42-217 Częstochowa

 

NIP: 573-10-36-015
Nr konta: 13 1050 1142 1000 0092 1571 2341
ING Bank Śląski S.A., Oddział Częstochowa

Formularz kontaktowy


Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.taksator.info oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH TAKSATOR S.C. ZDZISŁAW HAJDASZ, MAŁGORZATA KOWALIK, Tuwima 6 m. 14 42-200 Częstochowa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Ninejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem taksator@czwa.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek infrormacyjny


Taksator informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij